Startlijst dag 1 / zondag 10 november 2019 (gewijzigd per 8 november 2019!)

 

L1 / proef 9

1 9.30 Romy Peperkamp Dronnie /EP
2 9.37 Anouk Thiele Spirit / EP
3 9.44 Mira Engel Kate Opzadelen Afzadelen
4 9.51 Carmen van Loon Grappa / EP

 

B / proef 5

5 9.58 Alba Bierman Gentle Opzadelen
6 10.05 Nina Schepers Victor Opzadelen
7 10.12 Johanne van de Brand Bjorna / EP    
8 10.19 Maartje de Jong Cas Opzadelen
9 10.26 Minne van Gisbergen Fred Opzadelen Afzadelen
10 10.33 Lieke Vink Gentle
11 10.40 Eva Meijer Victor

 

A2 / proef 5

12 10.47 Amelie Venhuizen Bert Opzadelen
13 10.54 Evi Lammers Cas Afzadelen
14 11.01 Silke van de Berg Twister Opzadelen
15 11.08 Finette Bouwman Gentle
16 11.15 Maxine Sier Kate Opzadelen
17 11.22 Eva Jiang Victor
18 11.29 Lotte Thiele Bert

 

Pauze: balkjes klaarleggen voor Bixie proef

 

Bixie / proef 1

19 11.46 Yara Pijl Ronny Opzadelen
20 11.53 Sara Koster Twister Afzadelen
21 12.00 Yaran Ermers Gentle
22 12.07 Shanna Kool Victor Afzadelen
23 12.14 Lisa Kerkman Ronny
24 12.21 Milou Lekkerkerker Kate Afzadelen
25 12.28 Amber Folmering Bert Afzadelen
26 12.35 Danique Schaeffer Gentle Afzadelen
27 12.42 Iris van Engen Ronny Afzadelen

 

Prijsuitreiking ± 13.15 uur

Startlijst dag 2 / zondag 24 november 2019 (gewijzigd per 21 november 2019)

 

L1 / proef 9

1 9.30 Michelle Ferrol Kate Opzadelen
2 9.37 Danique Gerritsen Floran Opzadelen Afzadelen
3 9.44 Zoë Maters Victor Opzadelen Afzadelen
4 9.51 Saskia Rijgersberg Vita Opzadelen Afzadelen

 

B / proef 5

5 9.58 Marith Dams Sanne Opzadelen Afzadelen
6 10.05 Jonne van Vorselen Kate
7 10.12 Jane Ebus Gentle Opzadelen
8 10.19 Jade Hermsen King / EP
9 10.26 Lieke Hendriks Ronny Opzadelen
10 10.33 Nina Krol Kate Afzadelen
11 10.40 Mara van Vorselen Bert Opzadelen

 

A2 / proef 5

12 10.47 Bo Berendsen Gentle
13 10.54 Julie Voermans Goudlokje / EP
14 11.01 Meike Buijs Ronny
15 11.08 Lesley Brink Dandy / EP
16 11.15 Veerle van Diggelen Bert
17 11.22 Thomas Mulder Gentle
18 11.29 Anouk Romijn Twister Opzadelen
19 11.36 Arianna Groot Vita Opzadelen Afzadelen

 

Pauze: balkjes klaarleggen voor Bixie proef

 

Bixie / proef 1

20 11.53 Lora Kamalizadeh Ronny
21 12.00 Berber van Veen Bert
22 12.07 Annabel Peters Gentle Afzadelen
23 12.14 Bo Tuit Fred Opzadelen Afzadelen
24 12.21 Iduna Vergaagh Twister Afzadelen
25 12.28 Isa Koetsier Ronny Afzadelen
26 12.35 Suze Kloppenburg Bert Afzadelen
27 12.42 Valentina Albano Victor Opzadelen Afzadelen
28 12.49 Lucy Wilke Sanne / EP

 

Prijsuitreiking ± 13.30 uur